Про нас

Компанія «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД» складається з висококваліфікованих бухгалтерів з великим досвідом роботи в різних сферах діяльності підприємств. Ми надаємо повний спектр послуг для малого та середнього бізнесу в сферах бухгалтерського, управлінського, податкового і кадрового обліку, здійснюємо консультування в телефонному та письмовому режимах.

Аналіз комерційної діяльності клієнта для збільшення ефективності бізнесу – одне з наших завдань. Завдяки професійному підходу до роботи, побудові вірної та ефективної організації діяльності, колосального досвіду, постійного підвищння кваліфікації співробітників – ведення обліку Вашого підприємства буде здійснюватися на високому рівні.

Наші переваги

Якість

Система контролю якості, розроблена в нашій компанії, знижує ризик виникнення помилок до нуля. Перевагою є професійний підбір кадрів, з багаторічним досвідом роботи в різних сферах діяльності.

Доступність

Вартість послуг аутсорсингової бухгалтерської компанії нижче, ніж оклад штатного бухгалтера. До всього іншого така організація бухгалтерії позбавить Вас від необхідності організації робочого місця штатного бухгалтеру.

Професіоналізм

Щоденний аналіз професійної періодики, огляд змін в законодавстві, постійне відвідування семінарів надає можливість оперативно реагувати на нововведення і зміни в законодавстві. І інформувати про це своїх клієнтів, ще до їх вступу в силу.

Індивідуальний підхід

Ведення обліку здійснюється цілеспрямовано, виходячи з вимог кожного клієнта. Можливо поділ бухгалтерських функцій в зв'язку з Вашими побажаннями - від ведення окремих ділянок, до повного, комплексного ведення всієї бухгалтерії підприємства.

Економія ваших сил та енергії

Віддалене ведення бухгалтерії аутсорсингової компанією заощаджує Ваш час, адже всю паперову тяганину щодо забезпечення Вашого бізнесу беремо на себе ми. Всі завдання, які ставлять нам клієнти, виконуються точно в термін.

Конфіденційність

Всією інформацією про господарську діяльність клієнта і його облікових процедурах володіє тільки сам клієнт і закріплений за ним фахівець з бухгалтерського обліку.

Звітів здано

Проектів в роботі

годин напрацьовано

Задоволених клієнтів

 • Олександр Лук'яненко - фото

  Олександр Лук'яненко

  архітектура

  Працювати з компанією БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД – повне задоволення. Співробітники спілкуються з тобою «на рівних», не показуючи, що мають в деяких сферах більше знань. Доступно та вчасно – це компанія БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД. Дякуємо і задоволені від співпраці.

 • Григорій Боровик - фото

  Григорій Боровик

  деревообробне виробництво

  После того, как мы начали сотрудничать с ООО «БУХГАЛТЕРСКИЙ ГИД» оказалось, что наше производство может работать не только «в ноль», но и с ощутимым прибылью. Работы по восстановлению бухгалтерского учета компания выполнила на отлично. Спасибо БГ желаем успехов!

 • Андрій Малярчук - фото

  Андрій Малярчук

  сфера IT-технологій

  Спеціалісти ТОВ «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД» надали допомогу в реєстрації і допомогли обрати найбільш вигідну систему оподаткування для нашої групи компаній, надавали консультаційну підтримку на всіх етапах господарської діяльності, налагодили облікові процеси і провели навчання серед співробітників. Дуже задоволені, що знайшли таку компанію!

Замовити зворотній дзвінок
×