Бухгалтерский гид - логотип


  • Компанія «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД» складається з висококваліфікованих бухгалтерів з великим досвідом роботи в різних сферах діяльності підприємств.
  • Ми надаємо широкий спектр послуг для малого і середнього бізнесу в сферах бухгалтерського, управлінського, податкового і кадрового обліку, здійснюємо консультування в телефонному і письмовому режимах.
  • Аналіз комерційної діяльності клієнта для підвищення ефективності його бізнесу – головне наше завдання.
  • За рахунок професійного підходу до роботи, побудови ефективної організації робочого процесу, колосального досвіду, постійного підвищення кваліфікації працівників – ведення бухгалтерського обліку на Вашому підприємстві буде виконано на належному рівні.
  • Взаємовідносини здійснюються в рамках конфіденційності, з врахуванням індивідуальних потреб та особливого підходу до кожного клієнта. Співпраця будується на принципах формування і підтримки тривалих взаємовідносин, вигідних для обох сторін.
  • Головне в нашій роботі – розробка комплексного підходу, вирішення завдань, виходячи з детального вивчення проблем, побажань клієнта, застосовуючи власні знання та законодавчі норми.
  • Також ми вивчаємо кожне законодавче нововведення ще до того, як воно набере чинності, щоб мати змогу підготуватися до нього завчасно та зменшити ризики для клієнтів.
  • Комфорт кожного клієнта – основа нашої з Вами співпраці. Для кожного клієнта ми підбираємо та пропонуємо саме той вид послуг, який йому потрібен. Лише той перелік робіт, який буде забезпечувати покриття поточних потреб бізнесу. Ваша індивідуальність – основа, від якої ми відштовхуємось.

За аутсорсингом бухгалтерського обліку майбутнє. Більшість підприємств, які спробували аутсорсингове обслуговування, пересвідчилися у всіх його перевагах і відчули реальні привілеї. Починаючи від здешевлення організації бухгалтерських процедур, суттєвого підвищення якості бухгалтерських і податкових процесів, і закінчуючи вибором оптимальних способів господарської діяльності після консультування зі своїм аутсорсинговим спеціалістом.

Замовити зворотній дзвінок
×