• Олександр Лук'яненко - фото

  Олександр Лук'яненко

  архітектура

  Працювати з компанією БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД – повне задоволення. Співробітники спілкуються з тобою «на рівних», не показуючи, що мають в деяких сферах більше знань. Доступно та вчасно – це компанія БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД. Дякуємо і задоволені від співпраці.

 • Григорій Боровик - фото

  Григорій Боровик

  деревообробне виробництво

  После того, как мы начали сотрудничать с ООО «БУХГАЛТЕРСКИЙ ГИД» оказалось, что наше производство может работать не только «в ноль», но и с ощутимым прибылью. Работы по восстановлению бухгалтерского учета компания выполнила на отлично. Спасибо БГ желаем успехов!

 • Андрій Малярчук - фото

  Андрій Малярчук

  сфера IT-технологій

  Спеціалісти ТОВ «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД» надали допомогу в реєстрації і допомогли обрати найбільш вигідну систему оподаткування для нашої групи компаній, надавали консультаційну підтримку на всіх етапах господарської діяльності, налагодили облікові процеси і провели навчання серед співробітників. Дуже задоволені, що знайшли таку компанію!

 • Марина Сорочинська - фото

  Марина Сорочинська

  салон краси

  Почали співробітництво з цією компанією декілька років тому і ні разу про це не пошкодували. Відповіді на всі запити отримуємо швидко і якісно. Доволі доступно бухгалтери роз’яснюють законодавчі норми та нововведення. Ми задоволені, що облік нашого підприємства відтепер в надійних руках!

 • Олександр Білоус - фото

  Олександр Білоус

  Зверталися в «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД» за допомогою в реєстрації громадської організації. Приємні співробітники. Роботу виконали швидко і якісно. Дуже задоволений результатом. Дякую, Ви молодці!

 • Олег Кинзерський - фото

  Олег Кинзерський

  Висловлюю подяку юристам компанії за миттєве реагування та успішне вирішення проблемної ситуації з податковою. Тепер, у разі необхідності, буду звертатися тільки до вас !!!!

 • Олена Романюта - фото

  Олена Романюта

  ТОВ «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ГІД» для мене надійний партнер у вирішенні питань з бухгалтерського обліку, оподаткування, юридичних завдань різного рівня складності. Дякую колективу компанії за високий професійний рівень і принциповість.

Залишити відгук

Замовити зворотній дзвінок
×